Strona glówna | Wykladziny baletowe | Podlogi sprezynujace | Akcesoria | Kontakty

Przenośne i stałe podlogi winylowe


Niezaleznie od tego czy Wasza działalność to grupa taneczna, konserwatorium, szkoła, opera, teatr, prywatna szkoła tańca, stacja telewizyjna czy organizator targów, pokazów mody czy koncertów rokowych, Harlequin oferuje Państwu kombinację najwyższej jakości produktów i usług.

Mogą się Państwo skontaktować z naszymi doradcami pod numerem telefonu 00352 46 44 22. Z pewnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.


Harlequin DUO™

Oryginalna podłoga taneczna

Harlequin STUDIO™

Wyjątkowy komfort

Harlequin CASCADE™

Styl Klasyczny

Harlequin DUO™ przez długi czas był uznawany za klasyczną, dwustronną podłogę do występów. Wykonana z podwójnej warstwy kalandrowanego bezpoślizgowego PCV w innym kolorze po każdej stronie.
Harlequin DUO™ można z łatwoscia rozwinąc na scenie czy w studiu cwiczeń. Montowana przy użyciu jednostronnej taśmy samoprzylepnej na dzielonych szwach. Dostępna w siedmiu kombinacjach kolorów, uniwersalna, ultra lekka i dwustronna.

Harlequin STUDIO™ jest gładką, trudną do zużycia podłogą taneczną. Wyjątkowo stabilna, jest odpowiednia zarówno do położenia luzem jak i zamontowania na stałe na jednej z naszych podłóg spreżynujących. Wykonana z wyjątkowo wytrzymałego PCV, świetnie dopasowana do potrzeb tancerzy. Jej specjalna złożona konstrukcja z PCV jest wzmocniona włóknem mineralnym oraz mocną ale elastyczną pianką, która dodatkowo zabezpiecza tancerzy oraz zwiększa komfort podczas pracy na podłodze.

Harlequin CASCADE™™ jest znana jako najbardziej miękka, elastyczna, stabilna podłoga taneczna na rynku. Cała generacja reżyserów i profesjonalnych tancerzy przekonała się do niej dzięki jej trwałości . Delikatnie wypukła powierzchnia wykładziny zapewnia bardzo dobrą przyczepnośc, która z kolei daje tancerzom całkowitą pewność. Matowe wykończenie zaś sprawia, że jest wyjątkowo popularna wsród techników oświetlenia.Harlequin STANDFAST™

Mocna i wytrzymałaHarlequin ALLEGRO™

Najgrubszy dywan na rynkuHarlequin SHOWFLOOR™

Lekka, stabilna i wielokrotnego użytku

Jedyna w swoim rodzaju wytrzymała,wielozadaniowa podłoga taneczna, Harlequin STANDFAST™ może wytrzymaś cieżkie rekwizyty i podczas użytkowania na scenie, w studio ćwiczeń lub w sali widowiskowej.

8,5 mm podłoga Harlequin ALLEGRO™ jest najgrubszą rozwijaną podłogą taneczą na rynku. Wykonana z PCV wzmocnionego wytrzymałą warstwą z włókna mineralnego oraz spodem z pianki w celu zapewnienia elastyczności, podłoga Harlequin ALLEGRO™ zapewnia doskonałą i elastyczną powierzchnię.

Podłoga Harlequin SHOWFLOOR™ jest odpowiednia do miejsc gdzie pojawia sie duża ilość ludzi, do pokazów mody oraz dla ochrony parkietu lub delikatnej podłogi na różnego rodzaju imprezach.Harlequin HI-SHINE™

To czysty błyskHarlequin FIESTA™

Wygląd naturalnego drewnaHarlequin PRO DUO™

Wzmocnione winylu tańca i podłogi etap

Idealny wybór dla opery, studia telewizyjnego oraz imprez na wysokim szczeblu. Najbardziej uderzającą cechą podłogi Harlequin HI-SHINE™ jest jej wyjątkowo lśniąca powierzchnia. Powierzchnia ta jest bardzo odporna na zadrapania i zapewnia spektakularne efekty oświetleniowe na scenie.

Podłoga Harlequin FIESTA™ jest idealna do stepowania czy tańca irlandzkiego, ale również do tańca towarzyskiego lub innych rodzajów imprez społecznych czy kulturalnych.

Harlequin DUO PRO™ ma te same cechy, co podłoga taneczna i sceniczna Harlequin Duo, ale ponadto posiada jedną warstwę włókna mineralnego więcej, co gwarantuje doskonałą stabilność rozmiaru i niezwykłą łatwość rozkładania i zwijania.
Podłoga taneczna Harlequin Duo Pro, którą najlepiej jest rozkładać na amortyzującym podłożu, jest idealna na tournée. Z łatwością się ją przenosi i transportuje. Jest odpowiednia do wszystkich rodzajów tańca: do tańca klasycznego, współczesnego, tańców perkusyjnych, w tym flamenco, tańców irlandzkich i stepowania, hip-hopu, jazzu, tańców ulicznych, aerobiku, zumby; doskonale sprawdza się w przypadku koncertów, stoisk wystawowych, platform telewizyjnych, teatrów, oper oraz każdego rodzaju przedsięwzięć artystycznych.

English Français Espanol Deutsch Italiano Russian